BLOGU TAKİP ET

nasıl-takip-ederim

  Seo Teknikleri ve Blog İpuçları | DHY sayfam belirli düzen içinde yeni ve özgün yazılarla güncellenmektedir. Her yaptığım yeniliği ve güncel yazıları sosyal medya hesaplarımdan paylaşırım. Eğer sizde blog sayfamın güncel konularından haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki seçeneklerden en az biri ile takip edebilirsiniz.

E-Posta ile Takip:

  E-posta ile takip sadece ilk seferde ücretsiz yazılara abone olmanızı gerektiriyor. Bu şekilde her yeni yazıda e-posta adresinize bilgi gelir. Günde en fazla bir yazı paylaştığım için sizi rahatsız etmeyecektir. Blogun içerikleri dışında başka e-posta almazsınız. E-Posta üzerinden abone olmak istiyorsanız buraya tıklayarak açılan pencerede formu doldurmanız yeterlidir. Aboneliği tamamlamak için gelen onay linkini tıklayın ve keyifle yeni yazıları okumaya başlayın.

Facebook ile Takip:

  Facebook sayfam blogumun ve yazarı olarak benim en çok değer verdiği bölümdür. Bu sayfada kendime ait sözlerimi, şiirlerimi ve blog yazılarını paylaşıyorum. Güncel her yazı facebook sayfasında anında yayınlanır ve 900'ün üzerinde takipçisi ile takip konusunda büyük öneme sahiptir. Bu sayfayı takip edebilmek için buraya tıklayarak sayfayı beğenebilirsiniz.

Google+ ile Takip:

  Google arama motoruna ait sosyal ağdır. Blogumu açtığımdan beri bu ağda yer alma konusunda çok düşündüm. İlk başlarda pek sarmamıştı ama kullanım yollarını öğrendikçe ve yeni yazarlar tanıdıkça çok sevdim. Her yeni yazımı bu sosyal medya üzerinden paylaşırım. Eğer sizde google+ kullanıyorsanız buraya tıklayarak blog sayfamı takip etmeye devam edebilirsiniz.

Twitter ile Takip:

  Twitter çok aktif olduğum bir sosyal medya değil. Hatta hiçbir zaman tweet atmam bile. Bu medya ile bağlantım facebook üzerinden oluyor. Blog yazılarını, resimleri veya videoları facebook üzerinden paylaşırım ve otomatik olarak Twitter sayfama ulaşır. Yani sıkı Twitter takipçisi ziyaretçiler için bu alanda da varlığımı sürdürmek istiyorum. Bu nedenle Twitter üzerinden takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Pinterest ile Takip:

  Pinterest çok uzun zamandır yayında olmasa da takipçileri tarafından çok sevildi. Yazılarınıza eklediğiniz görselleri ya da internette gezinirken beğendiğiniz görselleri oluşturduğunuz panolara ekleyebiliyorsunuz. Benimde blogumda kullanmaya ve güncel tutmaya çalıştığım sosyal medya'dır. Görsel olan her bilgiyi burada depolamaya çalışıyorum. Pinterest üzerinden blog sayfamı takip etmek istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli.

Bunların dışında wowote sosyal anket ağı üzerinden veya rss adresim üzerinden takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...

1) Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2) Yazım ve dil bilgisi kurallarına mümkün olduğunca dikkat edin.
3) Kullandığınız üslubun sizi yansıttığını unutmayın.
4) Yorum yaparken link eklemeyin.

Seo Teknikleri ve Blog ipuçlarını alarak daha fazla ziyaretçi ve en yüksek verimi hedefleyin.