SEO TEKLİFİ AL

seo-süreci-için-hizmet-çeşitleri

  Seo çalışmalarında olumlu sonuç almak için bir kaç ay süreye ihtiyaç olduğunu bilmeniz gerekir. Yapılan çalışmaların rakiplerden sıyrılarak arama sonuçlarına yansıması ve kendine yer edinmesi bu süreyi gerektiriyor. Kalıcı ve uzun süreli bir başarı için seo tekniklerini güncel tutmak ve devamlı hale getirmek gerekir. Seo kriterleri üst sıraları hedeflemek ve sayfanızda profesyonelliği benimsemek için kaçınılmaz sondur. Bu konuda bilginiz varsa şanslısınız demektir ancak bilginiz yoksa da dünyanın sonu değil. Sizlere yardımcı olmak ve elimden geleni yapmak için her zaman burada olacağım.

Doğuş Hakan Yılmaz Kimdir?

  Seo konusunda uzman olduğumu söyleyemem ama bu konuya epeyce ilgili ve deneyimli biri olduğumu söyleyebilirim. Para kazandığım asıl meslek seo ile alakalı olmadığı için piyasa fiyatlarının çok altında bir teklif veriyorum. Seo uzmanları bu konuda fazlasıyla mesai harcayan ve bunun için belli başlı masraflara giren sonuç odaklı kişilerdir. Ben tecrübelerimi aktarırken aldığım sonuçlardan mutluluk duysam ve emeğimin karşılığı olarak cûzi bir miktar kazansam yeterli diye düşünüyorum.

  Muğla üniversitesi Pazarlama ve Satış bölümü ile Eskişehir üniversitesi İşletme fakültesi mezunuyum. İlk blog sayfamı 2006 yılında açarak bu serüvene başladım. 12 yılda bir çok blog sayfası ve site geçmişim oldu. Edindiğim tecrübeler, okuduğum makaleler ve araştırdığım çalışmalar sonucunda bir çok yazara fayda sağlayacak bilgiler paylaştım ve birebir yardımcı oldum. Gelen yorumlara ve sorulara zaten cevapları veriyorum ama uygulamalı sorun çözümlerinde ve başvuranların hedefleri doğrultusunda bir miktar ücret koymaya karar verdim.


GÜNCEL SEO FİYATLARI

BAŞLANGIÇ SEO HİZMETİ        KAPSAMLI SEO HİZMETİ
Aylık:   200 tl                                           500 tl
                Yıllık:  2400 tl                                         6000 tl               

Başlangıç Seo Hizmeti:
 1. Site içi seo analizi ve sayfa hızlandırma
 2. Kırık link tespiti ve düzeltme
 3. Meta etiketlerin yerleşimi ve düzeltilmesi
 4. Anahtar kelime analizi ve 10 kelimede öne çıkma
 5. Sitenizdeki hataların bulunması ve gözle görülür bir yükseliş
Kapsamlı Seo Hizmeti:
 1. Detaylı seo analizi ve çözüm üretme
 2. Anahtar kelime analizi ve 30 kelimede öne çıkma
 3. İçeriklerin seo uyumluluğu kontrolü ve 10 seo uyumlu içerik desteği
 4. Kalıcı çözümler ve sürdürülebilir başarı.

Seo Fiyatları Nasıl Belirlenir?

 1. Seo uygulanacak sitenin geçmişi ve yaşı önemlidir.
 2. Anahtar kelimelerin rekabet seviyesi.
 3. Alan adının sektörüyle uyumluluğu.
 4. Site içi ve site dışı hataların yoğunluğu.
 5. Sitenin geçmişinde cezaya sebep olacak aykırılığın olup olmadığı.
 6. Rakiplerin sektördeki otoritesi ve geçmişi.

Seo Çalışmalarında Süreç Nasıl İşliyor?

  Seo çalışmaları türlerine göre farklı sürelerde sonuçlanır. Belirli bir gün ve saati yoktur ancak ortalama 2-3 hafta içinde değişmeler fark edilebilir. Gözle görülür yükseliş ve başarı için 2 ay ve sonrasını işaret edebilirim. Anahtar kelime baz alınarak çalışma yürütmek rekabet ortamının yüksek olduğu alanlarda daha başarılı olacağından orta düzey rekabete sahip sektörler için seo danışmanlığı daha verimli olur.

  Seo sürecinde hedeflediğiniz anahtar kelimelerde yükselebilir ve kalıcı olabilirsiniz. Seo çalışmaları silinmediği sürece devam eder ancak rakipleriniz yenilikleri takip ederek gelişmeye devam ettiği sürece sizde seo çalışmalarını sürdürmelisiniz. Seo için asıl kaynak her zaman site içidir. Burada yapacağınız düzeltmeler sizi %60 daha başarılı hale getirir. %100 başarı için site dışı seo çalışması da yapılmalıdır.

  Seo çalışmalarında ilk sayfa veya ilk sıra garantisi hiçbir zaman verilmemelidir. Google'ın 200'den fazla kriterle kontrol ettiği bu devasa sistemi sadece bir kaç hamle ile garanti hale getirmek imkansızdır. Başarılı geri dönüşler mutlaka olacaktır. Hatta anahtar kelimelerin çoğunda ilk sıralarda yer alabilirsiniz ancak buna garanti vermek doğru değildir. Hedefler belirlendikten sonra yapılan plan ve projelerle birlikte bu hedeflere ulaşmak için zaman değişkenlik gösterecektir. Buradaki tek garanti eski halinizden daha iyi bir seviyeye yükseleceğinizdir. Organik arama sonuçlarında alacağınız geri dönüşler reklam maliyetlerini düşürür ve alanında otoriter bir marka olmanıza yardımcı olur. 

Seo Teklifi Almak İçin:
İletişim: dogushakanyilmaz@gmail.com     

Hiç yorum yok

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...

1) Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2) Yazım ve dil bilgisi kurallarına mümkün olduğunca dikkat edin.
3) Kullandığınız üslubun sizi yansıttığını unutmayın.
4) Yorum yaparken link eklemeyin.

Seo Teknikleri ve Blog ipuçlarını alarak daha fazla ziyaretçi ve en yüksek verimi hedefleyin.