KULLANIM ŞARTLARI

sayfanın-kaynak-gösterme-alanı

  www.dogushakanyilmaz.com, Doğuş Hakan Yılmaz tarafından kurularak onun tarafından yönetilmektedir. Bu sayfaya erişim sağlayarak kullanan ziyaretçiler kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. Blogun yazarına ait sözler, şiirler ve çizimler ile tamamen özgün yazılmış veya kaynak gösterilmiş yazılar barındırmaktadır.

İçerik

 Blog'da paylaşılan içerikler bizzat Doğuş Hakan Yılmaz tarafından ve misafir yazarların katkısıyla oluşturulmaktadır. İçeriklerin her hakkı saklı olup, kaynak gösterilerek istenilen platformda kullanılabilir.

Kaynak: www.dogushakanyilmaz.com
Kaynak: Bu yazı Doğuş Hakan Yılmaz tarafından yazılmıştır.

 Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

 Doğuş Hakan Yılmaz'da yayınlanan yazılara yapılan yorumlar denetimden geçmeden yayınlanmaktadır. Yapılan her yorum şahsın kendi fikri olup, her türlü cezai ve hukuki sorumluluk kendisine aittir. Bu nedenle yayınlanan yorumlardan dolayı hiçbir cezai ve hukuki sorumluluk kabul edilmemektedir.

 Yapılan yorumların silinmesi Doğuş Hakan Yılmaz sayfasının genel yorum kurallarına uymadığı takdirde mümkündür. Genel ahlaka, etik kurallara, yasa ve yönetmeliklere uygun olmalıdır. 

İletişim

 Doğuş Hakan Yılmaz sayfasına ulaşarak faydalanan her ziyaretçi, kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacağından şahsın kendisi sorumludur. Doğuş Hakan Yılmaz'a ait iletişim bilgilerine İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Seo Teknikleri ve Blog ipuçlarını alarak daha fazla ziyaretçi ve en yüksek verimi hedefleyin.